LOMBARDY ITALY OHV MH9000-5.5H

700 EUR

Shitet nga: lorenc suta 06 Qer 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Peqin
Gjenerator silencioz me 3 fazor. E sapo ardhur nga Italia dhe nuk eshte perdorur fare.Ore pune 0.Shitet per shkak mosperdorimi.
lorenc suta
0692538085
Leaflet
Në fillim