Set Sermi 925

1 500 LEK

Shitet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 17 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Set sermi argjendi varse + veth komplet 1500 lek.
nxitoni te perfitoni sasi e limituar
per me shume informacion na kontaktoni ne what's up dhe viber
00355686454666
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
00355686454666
Leaflet
Në fillim