S-925 Serm

2 900 LEK

4 000 LEK

Shitet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 17 Shk 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
New Model 925 sterling viti 2019 (17 gramë), Sasi e limituar! Per me shume informacion dhe porosi na kontaktoni ne what's up dhe viber
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
00355686454666
Leaflet
Në fillim