freskuese proces automatic 10 20 30 40 50 60 min.

100 EUR

Shitet nga: shes 09 Gush 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Mundesojme transport ne tirane deri ne nje pike te afert ku mund te ndaloje transportuesi... Freskuese e perdorur ne gjendje super perfekte pune me flete metalike e firmes super deluxe me proces automatic me tre shkalle shpejtesie...1.2.3............................. 62 w e gradon 10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 minuta sipas deshires dhe fiket automatikisht vete.....ose e gradon tek regjimi pa limit....poshte tek bazamenti eshte e paisur me rrota te vogla te padukshme levizese.....mob.0693959333.....
Leaflet
Në fillim