zetor landini

16 000 EUR

18 000 EUR

Shitet nga: nardi 27 Korr 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Landini 65 4•4 viti 97 me plug dhe frez me dogan te paguar I perdorur veq nga un I ardhur nga Greqia or pune 6300 te pa prekura per me shum na kontaktoni 0674716777 qmimi 14000 euro i diskutushem.....
Leaflet
Në fillim