Tenda me qera

Shitet nga: Tavolina, stola, karrige 14 Korr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Lezhë
Përshendetje!
Ofrojme Çadra, tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. Cadrat posedojne dhe ndriqim per naten...
Bejme dekore per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu kuroren e çiftit, shandanat, mbulesat per tavolinen dhe buqeten e luleve etj..
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin ne qytete te ndryshme..
CEL 0682290127
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim