tavolina dhe karrika

250 EUR

Shitet nga: leomir 19 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shes tavolina dhe karrike nga druri i that
Leaflet
Në fillim