Sobe gatimi me gaz

1 200 EUR

Shitet nga: Pashk 05 Maj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shes nje sobe gatimi me gaz murale me 6 vatra ku njera prej saj perdoret per zgare. Me furre dhe dhome ngrohje, ne gjendje shume te mire pune. Eshte e sapoardhur nga Italia. Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim