Shitet . Urgjentt !!

Shitet nga: Fonsi 26 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lezhë
Shes ps3 128 gb . Ne gjendje te mire , me nje leve dhe 11 disqe ( gt5 , grand turismo , pes 2018 , pes 2014 , 2012 , fifa 17 , need for speed etj ) .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim