Shitet sobe me gaz

1 200 EUR

Shitet nga: Loci 17 Maj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet sobe gatimi me gaz me 6 vatra njera zgare ,furre dhe dhome ngrohje ne gjendje prefekte e pershtatshme per aktivitet privat.
Leaflet
Në fillim