Shiten dy klysh

0 LEK

Shitet nga: Luli Dje 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shiten dy klysh nji mashkull dhe një femër jan dy mujsh rrac e paster
Leaflet
Në fillim