Shisha

50 EUR

Shitet nga: Alessio 26 Pri 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet shisha per arsyje mosperdorimi
Shum pak e perdorur dhe esht nder shishat me te vecanta
Alessio
0676165037
Leaflet
Në fillim