SAMSUNG S8 PLUS

Shitet nga: Dionis 06 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Lezhë
Shitet SAMSUNG S8 PLUS EUROPIAN gjendja 10 me 10
Shitet bashke me kuti origjinale karikues dhe 2 kllef.Cmimi i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim