Pompe lavazhi

Shitet nga: Xx 19 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shiten pompa lavazhi te ndryshme, trefazore dhe monofaze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim