Play station 2

Shitet nga: Rigerto 24 Sht 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Lezhë
Play station 2 i ardhur nga anglia prodhimi i fundit i ketij lloj , i prodhuar ne 2011 ne super gjendje , i paisur me nje leve dhe nje disk gta san andreas.
Shitet per arsye mosperdorimi!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim