Makineri Shkuma Party

2 500 EUR

Shitet nga: Eri 27 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Makineri per shkuma party dhe evente te tjera si ditelindje festa te ndryshme.... çmimi 2500 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim