Krevat per te paralizuar

Shitet nga: Kristi 02 Sht 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lezhë
Krevat per te fjetur vetem per personat e paralizuar.
Opsionet e tij jane qe ulet dhe ngrihet me pult elektorinik dhe manualisht.
Mund te levizet lehtesisht ku te deshironi ju pasi krevati eshte me rrota.
Te interesuarit te me kontaktojne tek numri :0699371914
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim