Goma motorrash

Shitet nga: Luli Dje 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Gomat jan shum pak te përdorura dhe me vite prodhimi të ri
Leaflet
Në fillim