CISTERRN GAZI

0 LEK

Shitet nga: VINI 13 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
SHES CISTERRN GAZI 3000 LITRA
DHE POMP PER CISTERRNEN
SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI
Leaflet
Në fillim