Cigare Elektronike

50 EUR

Shitet nga: LEDIO 08 Sht 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Vape(Just to fog) e leht ne perdorim dhe e vogel e cila munf te mbahet dhe ne gjep me nje fuqi prej 17 volt. Made in Italy!
Leaflet
Në fillim