Çadra me qera

1 LEK

Shitet nga: Dekor per dasma 14 Korr 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Përshendetje!
Ofrojme Çadra, tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. Cadrat posedojne dhe ndriqim per naten...
Bejme dekore per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu kuroren e çiftit, shandanat, mbulesat per tavolinen dhe buqeten e luleve etj..
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin ne qytete te ndryshme..
CEL 0682290127
Dekor per dasma
0682290127
Leaflet
Në fillim