Bilardo italiane

75 000 LEK

Shitet nga: andi 15 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Bilardo italiane me gjitona, e pajisur me 1 komplet guresh dhe 4 steka, me mbules ngjyr blu e ndrruar para nje viti dhe gjithashtu sherbimet e bera po ate dite. Ndodhet ne Shngjin dhe per me shum informacione kontaktoni ne numrin tim.
!!! cmimi i negociueshem dhe eshte malli i fundit !!!!!
Leaflet
Në fillim