Biciklete specialized en14781

Shitet nga: gurra 15 Sht 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lezhë
super biciklete
mund ta shikoni edhe ne internet ,, kliko tek titulli
dhe cmimet vijone nga 1200 euro deri 2000 euro
lexo dhe infot per ate eshte kualitet i larte
eshte shume pak e perdorur sepse une jetoj ne zone malore dhe nk e perdore fare
cmimi 300 euro i pa disk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim