Biciklete shimano

Shitet nga: Mario 21 Tet 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Lezhë
Shitet biciklete shimano me skelet hekuri te gjitha pjeset jane shimano origjinale. Bicikleta eshte super
Biciketa eshte 24-she dhe ajo mumd te perdoret nga te rriturit.Ajo edhte teper e rehatshme ne rruge.Amordizimi i saj eshte i shkelqyer.Cmimi i padiskutueshem.Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim