Biciklet shimano

Shitet nga: Mario Vata 22 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Lezhë
Shitet biciklet shimano origjinale.Bicikleta eshte me skelet hekuri.Bicikleta eshte 24-she dhe ajo mund te perdoret nga te rriturit.Ajo eshte teper e rehatshme.Amordizimi i saj eshte i shkelqyer.Cmimi i padiskutueshem.Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim