Biciklet me Bateri

Shitet nga: Alketi 30 Korr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet dhe nderrohet me celular ne gjendje te shkelqyer pothuajse e re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim