“OKAZION” Dhom Frigoriferike

Shitet nga: Aleks 30 Sht 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë

Dhom Frigoriferike ne gjendje te shkelqyer motorr trefazor me garanci dhe me çmim te arsyshem. Permasat” gjeresi 240 cm, gjatesi 280 cm,lartesi 240cm”.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim