Blete

0 LEK

Shitet nga: Ferid 14 Gush 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Shiten 30 koshere bletesh shume te mira me 10 rruge mize dhe siper dhe shume te pastra e te kuruara. Cmimi okazion. 0686338775
Leaflet
Në fillim