Publikuar: Pri 13 2020 10:39

Tenda

EUR

Publikuar: Pri 13 10:39
Shikime: 52
Shiten tenda të zmontueshme, stola dhe tavolina drruri, karrige plastike.
Të gjitha së bashku për një kapacitet 700-800 persona, çmim okazion 18.000€.
Për 600 persona, tavolina dhe stola prej druri. Për 120 persona ulëset janë plastike.
1 tendë 6x20 m nxë afërsisht 150 persona.
1 tendë 6x12 për 150 persona me gjithë tavolina dhe ulëse, çmimi 4000€
Materialet të gjitha ndodhen në Kosovë.
Për transportin sipas marrëveshjes.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0038349604633

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione