Shitet biciklete

350 LEK

Shitet nga: biciklete 06 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet biciklete super marke dhe model nje nga modelet me te shtrenjta Marin Quad x 26
Cmimi 350 mij i padiskutueshem
biciklete
0693192019
Leaflet
Në fillim