Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 08 2022 11:50

Shiten tubo celiku te paperdorura

Publikuar: Mar 08 11:50
Shikime: 128
Kompania Favina nxjerr ne shitje tubo celiku te pershtatshem per Hidrocentrale dhe te izoluar me shtrese te jashtme EPOXY dhe 3 LPE. Tubot jane prodhuar ne vitin 2020 dhe nuk jane perdorur. Diametrat e tubove jane 1320 mm dhe 1120 mm dhe spesori eshte 7.1 mm dhe 10 mm.

1. TUB ÇELIKU DN1320mm, spesori 10mm, EPOXY, 17 cope me gjatesi 6 m pesha 32.8 ton ;

2. TUB ÇELIKU DN 1320mm, spesori 10mm, 3LPE, 58 cope me gjatesi 12 m pesha 227.6 ton ;

3. TUBO ÇELIKU DN 1120 mm, spesori 10 mm /3LPE / 12 cope me gjatesi 12 m, pesha 40.7 ton;
4. TUBO ÇELIKU DN 1120 mm, spesori 7.1 mm, 3LPE, 181 cope me gjatesi 12 m, pesha 450.6 ton;

5. TUBO ÇELIKU DN 1120 mm, spesori 7.1 mm ,3LPE, 15 cope me gjatesi 6 m pesha 18.8 ton;

6. TUBO ÇELIKU DN 1120 mm spesori 7.1 mm , EPOXY, 25 cope me gjatesi 6 m pesha 29.9 ton;
Pesha e te gjithe tubove arrin 800.4 ton.
Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e tel +355 69 606 9747 ose what's up!
Përshkrimi i linkut

Rr."A.Lakce" (Kompleksi Favina) KORÇE Tregoje në hartë

+355696069747

https://www.favina.net/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
128
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione