Maska me 3 filtra

9 EUR

10 EUR

Shitet nga: Maska 26 Maj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Maska me filtra qe i nderohen
Cdo maske vjen me 3 filtra
Shume te mira dhe estetike
Gjendje 50cop
13mij lek copa
10eur
Leaflet
Në fillim