Kufeta dasmash

8 000 LEK

10 000 LEK

Shitet nga: Kufeta dasmash 31 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Paketime per kufeta dasmash. Jane 200 cope, 100 jane me fustan dhe 100 me kostum. Cmimi eshte i arsyeshem pasi i bie 40 lek copa.Jane tamam ashtu sic duken ne foto.
Kufeta dasmash
00355696643338
Leaflet
Në fillim