Karrige per BAR

Shitet nga: Goni Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
OKAZION.Shiten me cmim shum te lire
dua ti heq me patjeter sepse skam ku ti magazinoj.
Jan 8 komplete te karrikeve te bardha dhe 5 komplete karrikeve te zeza
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim