SHITET FRIGORIFER DOLLAP NGRIRES

130 000 LEK

Shitet nga: Ervin 14 Gush 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITET FRIGORIFER NGRIRES DHE FTOHES DOLLAP ME DY DYER PER BIZNES. LARTESIA 2M GJERESIA 1.4M. NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE DHE ESTETIKE GJITHASHTU EKONOMIK NE HARXHIMIN E ENERGJISE . NR TEL. 0692616723
Leaflet
Në fillim