FRIGORIFER BANAK FTOHES PER BIZNES

160 000 LEK

Shitet nga: Ervin 14 Gush 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITET FRIGORIFER BANAK PER BIZNES TECNODOM PRODHIM ITALIAN. GJATESIA 2M GJERESIA 90 CM + DHOME FTOHJE POSHTE VITRINES. NE GJENDJE TE MIRE PUNE DHE ESTETIKE RRETH 1 VIT I PERDORUR. NR. TEL 0692616723
Leaflet
Në fillim