Shitet impjant per mbushje bombulash gazi

500 EUR

Shitet nga: Xxxx 22 Maj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shitet impjant per mbushje bombula gazi, ka bombulen 1200l pompa dhe peshorja jane ne gjendje pune
Leaflet
Në fillim