Shiten makineri hekuri

28 000 EUR

Shitet nga: Teo 28 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Psalidhi per prerjen e llamarinave der ne 3 mm dhe herkur te but der 14 mm, Stranxh per kthyerje te llamarinave me kend der 90 grad, Cilinder per harqe te profileve dhe llamarinave, makinerit jan ne gjendje shum te mir pune, per me shum kontaktoni.
Leaflet
Në fillim