RAFTE

1 111 LEK

Shitet nga: Faslli 11 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten rafte marketi tek dhe dopio
Raft karamelesh raft buke ,raft cigare
Sistem kamerash
Sistem kompiutri per barkodet
FRIGORIFER BANAK FRESKUS ITALIAN 2.5 METER
FRIGORIFER KOLLON FRESKUS ITALIAN
Leaflet
Në fillim