Publikuar: Mar 24 2023 07:56

Kontinier ne shitje 12 metra

EUR

Publikuar: Mar 24 07:56
Shikime: 1209
Shiten 3 kontinier me permasat 12 metra te gjat.

lartesi dhe gjeresi jan stantart te pa nderhyre ne ndryshim gjeresie.

cmimi eshte 5000 euro copa.

per me shume informacion cel: 0695535900
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1209
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695535900

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione