Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 22 2021 08:28

Duplex lux ne shitje

EUR

EUR
Publikuar: Korr 22 08:28
Shikime: 8
😍SUPER PRODUKT I RI NE SHITJE😍
🤩SUPER DUPLEX LUX NE SHITJE E MOBILUAR
🏘Shitet duplex ne lagjen 15 Tetori ne qender te qytetit

🏡 Organizimi:
🏚• Siperfaqja ne katin e dyte 113 m2 ambient i brendshem banim
🏚• Kati i trete 101 m2 ambient i brendshem banim
💒• Siperfaqe ndertimi i duplexit 214 m2 total te dy katet
🏞Siperfaqe per 2 vende parkim makinash si edhe oborr 130 m2 total
🚗-Disponibel nje garazh i mbyllur.
☑️-Duplexi eshte me shkalle nga brenda qe ngjitesh nga kati i dyte ne te trete.
Te dyja katet e duplexit kane organizim te tille:
Kati i dyte banim 113 m2 e cila ka:
☑️-1Sallon i madh
☑️-1 Kuzhine
🚾•1 Tualet
🌞• 1 Ballkon te bollshem Jug Perendim

Kati i trete eshte i organizuar:
🛏-Koridor
🛏-3 Dhoma gjumi
🚾-1 Tualet
🌞1-ballkon i bollshem Jug Perendim
🥰Mundesi per papafingo(pas ndertimit te catise)
💒-Duplexi ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne qender te qyteti te Fierit ,Rruga Alfred Gjini prane Rolex
☑️-Shitet totalisht e mobiluar si ne foto
Apartamenti disponon:
🔴Certifikate pronesie me dokumentacion te rregullt per te dyja katet me hipoteke
🔴• Super cmim 150.000 Eur
Për më tepër Informacion na kontaktoni :
📩 artaimobiliare[email protected]
📲 0676004400 & 0672040034
web www.artaimobiliare.com
Përshkrimi i linkut

Arta Imobiliare

Agjensia Imobiliare Arta është themeluar në vitin 2017 duke operuar me sukses gjatë gjithë këtyre viteve.
Stafi ynë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së blerjes ose shitjes të një prone, dhe duke ju suportuar gjatë gjithë proceseve të nevojshme ligjore.

Nëse jeni në kërkim të shitjes apo blerjes së shtëpisë tuaj, apartamentit, apo vilës, zyrave më të përshtatshme për biznesin tuaj apo hapsira të tjera funksionale ne jemi këtu për ju.

Nuk është më e nevojshme të konsumoni të afërmit tuaj apo të shkëputeni nga puna dhe rutina e përditshme për t'u vënë në kërkim të shtëpisë tuaj. 
Kjo është detyra jonë. Që t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri apartamentesh në shitje, okazione shtëpish dhe oferta për hapsira të ndryshme në shërbim të nevojave tuaja, në vendodhjet më të kërkuara dhe më të përshtatshme për ju.
Në jug të vendit:  Fier, Vlorë, Sarandë.
Në veri apo në Shqipërinë e mesme: Tiranë, Durrës, Elbasan. 
Ne investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj.
Në këtë mënyrë rritim mundësitë për më teper alternativa, oferta dhe okazione që çdokush të bëj zgjedhjen e duhur por mbi të gjitha të mbeteni të kënaqur nga puna jonë.
Për më tepër duhet të përmendim që vetë klientët tanë janë reklama jonë më e mirë. 

Shërbimet që ofrojmë:

Marketing, shitje, oferta, okazion dhe promovim për pasuritë e paluajtshme në formatin online dhe nëpërmjet kontakteve tona.
Këshillim profesional nga ekspertët më të mirë mbi vlerën e pasurive të paluajtshme.
Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave.
Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të liçencuara.
Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave.
Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes.
Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë.

Shërbime të tjera shtesë që ju ofrojmë pas shitjes është transporti, mbështetja teknike, arkitekt i brendshëm etj.
Makina me qera dhe paketa turistike.
Mos hezitoni të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit 00355676004400; 00355672040034 ose na shkruani në emailin tonë: [email protected]

Gjithashtu mund të vizitoni profilin tonë ne Merrjep.al 
Arta Imobiliare

Ju mirëpresim dhe pranë zyrave tona: Ruga Rauf Nallbani, Fier - qyteti (Fier)
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensia Imobiliare Arta është themeluar në vitin 2017 duke operuar me sukses gjatë gjithë këtyre viteve.
Stafi ynë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së blerjes ose shitjes të një prone, dhe duke ju suportuar gjatë gjithë proceseve të nevojshme ligjore.

Nëse jeni në kërkim të shitjes apo blerjes së shtëpisë tuaj, apartamentit, apo vilës, zyrave më të përshtatshme për biznesin tuaj apo hapsira të tjera funksionale ne jemi këtu për ju.

Nuk është më e nevojshme të konsumoni të afërmit tuaj apo të shkëputeni nga puna dhe rutina e përditshme për t'u vënë në kërkim të shtëpisë tuaj. 
Kjo është detyra jonë. Që t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri apartamentesh në shitje, okazione shtëpish dhe oferta për hapsira të ndryshme në shërbim të nevojave tuaja, në vendodhjet më të kërkuara dhe më të përshtatshme për ju.
Në jug të vendit:  Fier, Vlorë, Sarandë.
Në veri apo në Shqipërinë e mesme: Tiranë, Durrës, Elbasan. 
Ne investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj.
Në këtë mënyrë rritim mundësitë për më teper alternativa, oferta dhe okazione që çdokush të bëj zgjedhjen e duhur por mbi të gjitha të mbeteni të kënaqur nga puna jonë.
Për më tepër duhet të përmendim që vetë klientët tanë janë reklama jonë më e mirë. 

Shërbimet që ofrojmë:

Marketing, shitje, oferta, okazion dhe promovim për pasuritë e paluajtshme në formatin online dhe nëpërmjet kontakteve tona.
Këshillim profesional nga ekspertët më të mirë mbi vlerën e pasurive të paluajtshme.
Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave.
Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të liçencuara.
Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave.
Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes.
Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë.

Shërbime të tjera shtesë që ju ofrojmë pas shitjes është transporti, mbështetja teknike, arkitekt i brendshëm etj.
Makina me qera dhe paketa turistike.
Mos hezitoni të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit 00355676004400; 00355672040034 ose na shkruani në emailin tonë: [email protected]

Gjithashtu mund të vizitoni profilin tonë ne Merrjep.al 
Arta Imobiliare

Ju mirëpresim dhe pranë zyrave tona: Ruga Rauf Nallbani, Fier - qyteti (Fier)
Ruga Rauf Nallbani, Fier 0676004400 http://www.artaimobiliare.com/sq
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione