Aparat fotokopje

550 EUR

Shitet nga: Martin 23 Korr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
APARAT FOTOKOPJE PANASONIC PROFESIONAL . Aparati ka ardhur nga jash ne gjendje te mir pune, plus brenda ketij cemimi perfshihen dhe bojra te reja.shitet arsye mos perdorimit.Nr WhatsApp 00491782484843
Leaflet
Në fillim