Sistemi Ultra Filtrimi te Ujit

180 EUR

200 EUR

Shitet nga: Kaster Dje 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Ofroj asistence teknike ne montimin e impianteve Ultrafiltruese te trajtimit te ujit te pijshëm per te konvertuar Ujin Tuaj te rubinetit ne uje te kontrolluar dhe brenda parametrave antibakterial te pranuashme nga organizmi njeriut. Ofrojm filtra te certifikuar nga kombinimi i te cilëve garantohet 10.000 litra uj i pijshëm ne interval kohor 6 muaj deri 1 vit ( në varësi të perdorimit apo shpërdorimit tuaj) . Çmimi varion ne varesi te llojit te impiantit. Per me shum info shihni fotot dhe na kontaktoni.
Në fillim