Sistem Filtrimi

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Water Albania 29 Gush 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Sistemi filtruese i ujit te pishem,
montohet poshte lavamanit te guzhines,
uji i paster ofrohet ne nje rubinet tjeter
montuar posacerisht per ujin e sistemit
per te pire ,gatuar,shplare fruta perime plot 285 litra|dite🥦🥕🍅🍓🍇🍲
Një sistem i tillë është ideal për apartamente dhe shtëpi të ujit në rrjet dhe uje pusi ose burimi.
Sistemi eshte një zhvillim unik RO filmtec ™ Made in USA.
Modeli është bërë me materiale të cilësisë së lartë që nuk përmbajnë papastërti të dëmshme
Sistem i Certifikuar si Water quality, ISO9001:2008 , CE Certified,EMC Certified,RoHS Certified.

Sistemi siguron gjashtë hapa pastrimi dhe pasurimi të një pasnjëshëm.
Duke i dhene klientit jo vetem nje uje te paster dhe te shendetshem, por dhe uji te quajtur alkalin.
Fisheku përmban dolomite natyrale minerale.
Shton minerale të dobishme, rrit pH e ujit, përmirëson shijen e ujit,
duke sjellë shërimin natyror dhe aftësitë në rritje të imunitetit..
aktivizojnë metabolizmin, eliminojnë jonet negative,
mbështetje të sistemit imunitar,rezistenca ndaj kancerit,hidratimin, shëndetin e lëkurës si dhe shume veti te tjera.

PA UJE TE NDOTUR&PA PLASTIKE&PA BIDONA&PA UJE TE BLERE.

SEPSE MISIONI JONE
është t'i japim të gjithëve një gotë uje të pastër dhe të shëndetshëm!
Kontaktoni per me teper detaje...
Mos nguroni per pyetjet tuaja��

#sistemefiltrimi #filteruji #filtrauji
#sistempastrimi #sistemtrajtimi
#ujimeipasterishendetshem
#ujeperfemije #ujitrajtuar #ujifemijesh
#cleanwater #madeinusa #ujeekonomik
#wateralbania.
Water Albania
+355684223529
Leaflet
Në fillim