Shitet Kazan Rakie i kompletuar.🥃

50 000 LEK

Shitet nga: Aldo 22 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet kazan rakie i kompletuar me vellim 50 KG i paisur kazani inoksit impjanti dhe serpentina bakerr, i paisur me mazament mbajtes hekuri shitet bashk me frrnellen e gazit shum funksional cmimi 50000 mij lek te reja.
Leaflet
Në fillim