Shiten Palma te permasave te ndryshme

100 EUR

Shitet nga: Daniel Cerriku 18 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Palma dekoruese per ambjente te jashtme per dyqane , lokale , dhe shtepi , palmat kan gjatesi te ndryshme duke filluar nga 1m e deri ne 5m , me vjetersi nga 12 deri me 5 vite, palmat jane palma dimerore dhe i rezistojne klimes ne shqiperi.Cmimet jane nga 100€ deri ne 1000€.
Daniel Cerriku
0675837731
Leaflet
Në fillim