SHITEN KARRIKE LOKALI

500 LEK

Shitet nga: Durim Elezi 01 Qer 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Jane ne cilesi shume mire ,jane te reatshme dhe perberje hekur +druri .
Te interesuarit te na kontatojne ne nr e tel 335686190357.
Durim Elezi
33568190357
Leaflet
Në fillim