Radio Walkie Talkie Baofeng 2 cope deri 5 km 6000L

6 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
Ore Spiune me kamera & audio me infra 16gb 7000L  7 000 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
Dahua 8 Kamera 2MP Full HD Set + Full Aksesore 379 379 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
2 Radio Walkie Talkie Baofeng me baterie te karikueshme deri 5 km set komplet

Karakteristikat:

1. Koha e gatishmërisë ultra të gjatë për të siguruar përdorim të vazhdueshëm pa karikim të shpeshtë.
2. Distancë e gjatë pune me ndjeshmëri të lartë.
3. Modaliteti i kriptimit CTCSS dhe DCS për të mbajtur të mbrojtur përmbajtjen.
4. Komponentë elektronikë të nivelit të lartë për të siguruar zërin e pastër.

Specifikimet:

Modeli: BF-888S
Ngjyra: e zezë
Diapazoni i frekuencës: 400-470 MHz
Kanali: 16
Fuqia dalëse RF: 5W
Tensioni i punës: 3.7V
Diapazoni i bisedës: 0-5 km
Furnizimi me energji elektrike: bateri litiumi 2800mAh

Paketa përfshin:

2 radio dore Baofeng
2 Antena
1 Manual përdorimi
2 bateri litiumi
2 karikues baterie
2 rripa
2 Kapëse rripi
2 kufje (falas

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri 12 500 LEK
Dahua 4 Kamera 2MP + XVR H.265 Super Oferte 155€ 155 EUR
PC-POINT & SMART HOME  Software & Hardware 1 LEK
SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 179€ 179 EUR
Në fillim