Mobilje

0 LEK

Shitet nga: Elbasan 20 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Komo me 3 sirtar dhe mbajtese kepuce me rafte.Ngjyre e bardhe.Material sh cilesor.6 muaj ka qe eshte bere me porosi.Cmimi 15.000 leke te reja.
Elbasan
0696235651
Leaflet
Në fillim