Mercedes Benz Sprinter 2003

18 000 EUR

Shitet nga: Sali Rusta 31 Gush 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shes Mercedes Benz Sprinter me dokumenta te rregulta,tipi 616.Viti i prodhimit 2003,ne super gjendje motorrike dhe xhenerike me 37 vende,me xhama te zinj,me kondicioner.Kambio manuale.MUNDESI NDERRIMI.
Sali Rusta
+355682387291
Në fillim